Shade

Agentka.cz Liberec  ÚDRŽBÁŘ/SEŘIZOVAČ | LIBEREC

ÚDRŽBÁŘ/SEŘIZOVAČ | LIBEREC

05.09.2023

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ÚDRŽBÁŘ/SEŘIZOVAČ | LIBEREC v lokalitě Liberec.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek plný
Plat 35 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi údržbář průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert

Obsazuje se pozice kvalifikovaného ÚDRŽBÁŘE/SEŘIZOVAČE, který se připojí k našemu týmu! Máte vzdělání technického směru a minimálně 3 roky praxe v oboru údržby, seřizování nebo zámečnictví?

Náplň práce:
- zajištění chodu výrobních linek, nápravná opatření v případě poruchy
- preventivní a prediktivní údržba strojů dle TPM manuálu
- spolupráce s oddělením výroby a logistiky
- dohled na plnění výrobních plánů při dodržení požadované kvality výrobků
- seřizování stroje pro zajištění kvality výrobků dle požadované specifikace
- zodpovědnost za dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě
- spolupráce s technikem BOZP a PO

NABÍZÍME:
- plnohodnotné zaškolení
- motivující pracovní a finanční podmínky
- měsíční příplatky 1000 Kč
- dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
- práci v přátelském kolektivu
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- roční bonusy
- věrnostní bonusy

ID nabídky:  553353984